Rezerwacja

Rezerwację na parku linowym dokonujemy wysyłając wiadomość na adres mailowy: info@geoparklinowy.pl w  treści proszę o uwzględnienie takich informacji jak:

1. Imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwację.

2. Sugerowany termin rezerwacji i godzina przybycia.

3. Ilość osób chętnych.

4. Wybór trasy – jeżeli jeszcze Cie u nas nie było to chętnie doradzimy 🙂

5. Wybór dodatkowych opcji – skrzynki (zabawa wspinaczkowa) lub ognisko.

6. Telefon do opiekuna grupy.

 

Dokonując telefonicznej lub pisemnej rezerwacji akceptujesz poniższe warunki:

  • W przypadku rezerwacji poza godzinami otwarcia parku wyznaczamy minimalną kwotę jaką trzeba wykorzystać na park linowy.
  • Dla przykładu: Grupa 30 osobowa – każdy z uczestników jest „zobowiązany” przeznaczyć minimum 13 zł z na wykorzystanie w  parku linowym.
    Jeżeli jesteś w szoku po przeczytaniu pierwszego odnośnika to bezpieczniej będzie jak zadzwonisz do nas, a my ustalimy satysfakcjonującą, nieprzerażającą Cię kwotę.
  • Rezerwacja będzie zaakceptowana po uiszczeniu zaliczki  w wysokości 100 zł i  potwierdzeniu przez osobę obsługującą daną grupę.
  • W przypadku rezygnacji, gdy umówiona grupa nie wstawi się w wyznaczonym terminie i nie zgłosi z minimum jednodniowym wyprzedzeniem faktu o rezygnacji  z parku linowego, osoba zamawiająca jest zobowiązana do uiszczenia wyznaczonej opłaty związanej z kosztami poniesionymi na opłacenie naszych pracowników.

 

Jeżeli przerażają Cię ceny lub masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz, a my bez problemu odpowiemy na każde z nich i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy młodym, pozytywnie nastawionym zespołem, otwartym na wszelakie propozycje!Zrobimy wszystko, abyś wyszedł od nas zadowolony! 

 

Poniższe, wybrane oświadczenia należy wydrukować i przynieść podpisane w dniu korzystania z parku linowego.

Pobierz oświadczenia

1. Oświadczenie dla opiekuna
2. Oświadczenie dla osoby pełnoletniej
3. Oświadczenie dla grup